تزریق بوتاکس

روش تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس که می تواند موجب فلج شدن همه ماهیچه های ارادی و غیر ارادی شود، کاربردهای زیادی در زمینه زیبایی و درمانی دارد که مهم ترین آن رفع چین و چروک هایی می باشد که در اثر فعالیت بیش از حد ماهیچه ها ایجاد شده است.

چنانچه تزریق بوتاکس توسط پزشکی حاذق، تکنیکی صحیح و با استفاده از ماده ای مناسب انجام شود نتایجی رضایت بخش در حد جراحی لیفت صورت و سایر عمل های زیبایی صورت دارد با این تفاوت که بعد از انجام این روش هیچ جای زخمی بر روی پوست باقی نمانده، نیازمند استراحت و مراقبت های خاصی نیست.

 

تزریق بوتاکس

 

نواحی تحت درمان با بوتاکس

با این روش جوانسازی پوست می توان مشکلاتی که در ذیل به آن ها اشاره کرده ایم را به راحتی برطرف و درمان کرد:

  • چین و چروک ها و خطوط پیشانی : این چین و چروک ها به شکل خطوط افقی در پیشانی بروز نموده و با بالا بردن ابروها نمایان تر و برجسته تر می شود.
  • خطوط اخم : عامل اصلی به وجود آمدن خطوط اخم که به صورت عمودی میان دو ابرو بروز می کند، انقباض عضلات پیشانی می باشد.
  • خطوط دور لب : این خطوط که شیوع آن در افراد سیگاری بیش از دیگران است در بالای لب بالایی و اطراف دهان ظاهر می گردد.
  • خطوط خرگوشی بینی : خطوط خرگوشی بینی به چین و چروک هایی گفته می شود که با اخم کردن یا درهم کشیدن چشمان در بالای بینی ظاهر می شوند.
  • خطوط لبخند : این خطوط دقیقاً در قسمت زیرین گوشه دهان و در اثر افزایش سن ایجاد می شود.
  • چانه : تزریق بوتاکس موجب شل شدن عضلات چانه و در نتیجه از بین بردن شیارهای کوچک یا چروک های عمیق موجود بر روی آن شده و ظاهر چانه را صاف تر می نماید.
  • لیفت ابرو با بوتاکس : با تزریق بوتاکس به نواحی اطراف پیشانی می توان ابروهایی که افتاده هستند را بالا کشید و به این ترتیب ظاهری جوانتر به افراد بخشید.
  • توقف تعریق با تزریق بوتاکس : با اینکه تعریق مکانیزم طبیعی بدن بوده و موجب تعدیل دمای آن می شود ولی شدت و میزان آن در برخی افراد خیلی زیاد بوده و موجب ایجاد مشکلاتی همچون بوی بد بدن، شوره بستن لباس، عدم توانایی فرد برای گرفتن قلم در دست و غیره می شود. تزریق ماده بوتاکس تا حد زیادی موجب کاهش میزان تعریق شده یا می تواند برای بازه زمانی حدوداً 4 تا 8 ماهه آن را به طور کامل متوقف نماید.

پاسخ

نوزده − 5 =

Call Now Buttonتماس جهت مشاوره