تیپ پلاستی

عمل تیپ پلاستی

تیپ پلاستی : میل به زیبایی از گذشته در انسان ها وجود داشته و همین امر موجب شده است که افراد همواره به دنبال راهی برای رفع نواقص ظاهری خود و دستیابی به ظاهری زیباتر باشند، دلیل روی آوردن اشخاص به انواع جراحی های زیبایی نیز همین موضوع می باشد.

علم پزشکی همواره در حال پیشرفت بوده و با گذشت زمان روش های جراحی بسیاری برای رفع نواقص موجود در افراد که زیبایی آن ها و همچنین اعتماد بنفسشان را تحت تاثیر قرار داده است انجام می شود که عمل تیپ پلاستی که در واقع همان ترمیم نوک بینی می باشد یکی از محبوب ترین این جراحی هاست.

 

تیپ پلاستی

 

عمل تیپ پلاستی چیست؟

عمل تیپ پلاستی نوعی جراحی زیبایی بینی بوده و به بیانی دیگر زیرمجموعه این جراحی زیبایی به شمار می رود، هدف از انجام آن برطرف کردن و اصطلاح ایرادات موجود در نوک بینی می باشد.

با توجه به گفته های فوق می توان افرادی که تمام قسمت های بینی جز نوک بینی شان بدون ایراد است را به عنوان بهترین و مناسب ترین کاندیدای تیپ پلاستی معرفی نمود. جراح بینی در این عمل زیبایی سعی می کند با بکارگیری تکنیک های مختلف، غضروف های نوک بینی را تعدیل و با این کار مشکلاتی همچون افتادگی را برطرف نموده، پهنای آن را کم کرده و در صورت بزرگ بودن نوک بینی آن را کوچک نماید.

کاندیدای عمل تیپ پلاستی چه کسانی هستند؟

نکته قابل توجه و بسیار مهم در رابطه با عمل تيپ پلاستی این است که تنها افرادی که در ذیل به آن ها اشاره شده است از انجام این عمل زیبایی نتیجه مطلوبی را دریافت می کنند و بهتر است سایر افراد برای انجام آن اقدام نکنند:

  • افرادی که فاقد قوز بینی بوده یا قوز بینی شان کم می باشد.
  • افرادی که در نوک بینی خود دارای انحراف یا غیرقرینگی هستند.
  • اشخاصی که مایل به سربالا شدن نوک بینی شان هستند.

عوارض عمل تیپ پلاستی چیست؟

این عمل جراحی زیبایی نیز همچون سایر جراحی ها چنانچه توسط یک جراح بینی با تجربه و حاذق صورت گرفته و همچنین افراد دستورالعمل ها و مراقبت های پیش و پس از آن را به خوبی رعایت نمایند هیچگونه عارضه و خطر جدی را برای افراد در پی نخواهد داشت. تنها عارضه ناشی از این جراحی زیبایی مقداری کبودی، تورم، درد و التهاب است که کاملاً طبیعی بوده و با گذشت زمان برطرف می شود. لازم به ذکر است که دوران نقاهت تيپ پلاستی نسبت به جراحی بینی کامل بسیار کوتاه تر می باشد.

پاسخ

پنج × یک =

Call Now Buttonتماس جهت مشاوره