مزوتراپی

مزوتراپی

مزوتراپی یکی از روش های جوانسازی پوست است که موجب سفت تر شدن پوست، بازسازی آن، از بین بردن چربی های اضافی و غیره شده و این تاثیرات را از طریق تزریق مکرر مواد و داروهایی همچون عصاره گیاهان، هورمون ها و ویتامین ها بر روی بدن افراد می گذارد.

با تزریق این مواد تولید کلاژن و الاستین افزایش یافته، مواد مغذی لازم برای پوست تامین شده و به این ترتیب ظاهر افراد جوان تر و شاداب تر خواهد شد.

 

مزوتراپی

 

موارد استفاده از مزوتراپی چیست؟

مزوتراپی کاربردهای فراوانی دارد که موارد اشاره شده در ذیل تعدادی از مهم ترین آن ها می باشد:

  • چربی زدایی

بعد از اینکه داروهای مورد نظر به بافت های هدف سلول حاوی چربی تزریق می شوند در زیر پوست آزاد شده، موجب تضعیف و منهدم شدن این بافت ها می گردند.

چربی ها بعد از از بین رفتن سلول های مرده آزاد می شوند و درون خون به جریان می افتند و در نهایت از روده و کلیه شخص خارج می شوند.

  • رفع چین و چروک

بعد از خارج شدن بافت های چربی، ویتامین ها و سایر مواد جذب بدن شده و منجر به افزایش قابلیت ارتجاعی پوست و در نهایت برطرف کردن چین و چروک ها و خنثی شدن آسیب های به وجود آمده در پوست می شوند.

  • تاثیر مزوتراپی بر جلوگیری از ریزش مو

ریزش مو یکی از عوارضی است که بالا رفتن سن برای افراد به همراه داشته و در نهایت موجب تحت تاثیر قرار دادن زیبایی و همچنین کاهش اعتماد به نفس افراد می شود.

با انجام روش مزوتراپی موادی که مو برای رشد و تقویت به آن ها نیاز دارد به پوست سر تزریق شده و مشکلات آن ها را برطرف می نماید.

اگر این روش به درستی و توسط یک پزشک حاذق انجام شده و از مرغوب ترین مواد برای انجام آن بهره گرفته شود علاوه بر توقف ریزش مو، موجب رشد مجدد موها و پر پشت شدن آن ها خواهد شد.

همچنین تزریق مواد مورد نظر به پوست سر گردش خون را در آن افزایش داده و به این ترتیب موجب درخشندگی و مقاوت بیشتر آن ها می شود.

موارد منع مزوتراپی

افرادی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم کاندیدای مناسبی برای انجام این روش جوانسازی نبوده و باید از انجام آن خودداری کنند.

  • افراد مبتلا به سرطان
  • خانم های باردار و شیرده
  • افراد مبتلا به بیماری های قلبی-عروقی
  • اشخاص دارای تبخال فعال
  • اشخاص مبتلا به دیابت، دارای سابقه سکته قلبی و غیره.

پاسخ

بیست − 14 =

Call Now Buttonتماس جهت مشاوره