جراحی بینی نیمه فانتزی

همه چیز در مورد عمل جراحی بینی نیمه فانتزی

جراحی بینی نیمه فانتزی : زیبایی مسئله ای است که همواره و از گذشته تا به امروز مورد توجه بوده، افراد و به خصوص خانم ها به دنبال زیبایی بیشتر بوده و برای تحقق این امر روش های زیادی را امتحان کرده اند که یکی از پرطرفدارترین این روش ها، جراحی زیبایی بینی می باشد.

بینی به دلیل موقعیتی که در صورت افراد دارد ( برجستگی و قرارگیری در وسط صورت ) نه تنها بر زیبایی کل صورت که بر روی تک تک اجزای موجود در آن تاثیر دارد به نحوی که با انجام این عمل جراحی حالت چشم ها، لب ها و گونه ها نیز تغییر می کند.

 

جراحی بینی نیمه فانتزی

 

افراد ممکن است با ایستادن روبروی آینه متوجه وجود ایراداتی همچون بزرگ بودن بیش از اندازه سایز، افتادگی نوک، غیر قرینه بودن سوراخ ها، وجود قوز، بزرگ بودن پره ها و سایر مشکلات ظاهری در بینی خود شده، این امر برای آن ها آزار دهنده بوده و حتی موجب کاهش اعتماد به نفس آن ها شده باشد، ولی به دلیل اینکه علاقه ای به تغییرات افراطی صورت گرفته در فرم بینی فانتزی و همچنین عدم تغییر آنچنانی در فرم بینی طبیعی ندارند از انجام جراحی زیبایی بینی سر باز می زنند.

باید به این دسته از افراد بگوییم که فرم بینی دیگری علاوه بر فرم فانتزی و طبیعی وجود دارد که کاملاً برای آن ها مناسب بوده و اصطلاحاً جراحی بینی نیمه فانتزی نام دارد.

جراحی بینی نیمه فانتزی چیست؟

این فرم از بینی حد وسط جراحی بینی طبیعی و فانتزی می باشد. به نحوی که نه مثل فرم طبیعی بدون قوس بوده، نه همچون فرم فانتزی خیلی سربالا بوده، قوس آن خیلی زیاد و سایز آن خیلی کوچک می باشد.

در این فرم نوک بینی به میزان کمی سربالا می شود، بر روی پل بینی یک قوس خفیف ایجاد شده و سایز آن کمی کاهش می یابد.

فرم بینی فانتزی به دلیل ظریف بودن، در میان خانم ها طرفداران بیشتری داشته و برای آن ها مناسب تر می باشد.

 

 

هزینه جراحی بینی نیمه فانتزی

باید بگوییم که هزینه این فرم نیز همچون سایر انواع فرم های جراحی بینی محاسبه می شود؛ به بیان دیگر فرم بینی تاثیر زیادی در تعیین هزینه ندارد.

این شدت مشکلات بینی، پیچیدگی آن ها، دستمزد جراح، هزینه کلینیک یا بیمارستان و داروهاست که هزینه این جراحی زیبایی را تعیین می کند.

در صورت تمایل برای آگاهی از هزینه دقیق جراحی بینی خود می توانید به مطب دکتر سید مجتبی میرزاده مراجعه نمایید.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز برای مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها