جراح بینی تهران

بی شک جراح  را می توان موثرترین عامل در رضایت بخش بودن یا نبودن نتیجه به دست آمده از جراحی بینی معرفی کرد. به گونه ای که اگر میزان تجربه و مهارت بهترین دکتر بینی همچون دکتر مجتبی میرزاده بیشتر باشد نتایج به دست آمده از جراحی زیبایی رضایت بخش تر خواهد بود. در غیر اینصورت نه تنها نتایج حاصل شده با اقبال زیادی همراه نبوده بلکه ممکن است در اثر انجام آن ها عوارضی نیز در بیماران بروز نماید که امکان جبران آن ها وجود نداشته باشد. اگر ساکن شهر زیبای یزد هستید و به دنبال جراح بینی تهران هستید با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید. ما در این مقاله قصد داریم ویژگی های یک متخصص بینی خوب در یزد را به شما معرفی کنیم و بگویم چگونه می توان آن را پیدا کنید.

 

جراح بینی یزد

 

لزوم انتخاب بهترین جراح بینی تهران

چنانچه قصد دارید بینی خود را عمل کنید ، برای انتخاب یک دکتر متخصص بینی مجرب و کار آزموده باید بیشترین دقت ، صبر و حوصله را داشته باشید. چرا که این عمل تاثیر بسیار زیادی بر روی زیبایی چهره شما و همچنین نحوه زندگی شما دارد. لذا یک انتخاب درست ، مطمئن و مناسب علاوه بر اینکه می تواند نواقص ظاهری بینی شما را به بهترین نحو ممکن برطرف کند قادر است با بهبود ظاهر چهره شما اعتماد به نفس شما را افزایش دهد و بر روی کیفیت زندگی و طرز برخورد و روابط اجتماعی شما تاثیر مثبت بگذارد.

متاسفانه برخی از افراد نسبت به این موضوع بی اهمیت هستند و خیلی راحت از آن می گذرند. آن ها به دلیل نارضایتی که از فرم و عملکرد بینی خود دارند تنها اصرارشان بر این است که هر چه سریعتر جراحی زیبایی یا درمانی را انجام دهند. به این دسته از افراد باید بگویم انتخاب غلط یک جراح رینوپلاستی و سپردن روند جراحی به دست او علاوه بر اینکه نتیجه ای مطلوب و ایده آل را به ارمغان نمی آورد بلکه می تواند رویداد ها و عوارض خطرناکی را به دنبال داشته باشد و گاها باعث پشیمانی شما شود.

در حقیقت می توانیم بگویم موفقیت آمیز بودن یا نبودن یک عمل جراحی در وهله اول به جراح دماغ و پس از آن به شرایط فیزیکی خود فرد و رعایت نکات مراقبت های بعد از عمل جراحی بستگی دارد. از همین رو توصیه می شود اگر ساکن شهر زیبای یزد هستید و تمایل دارید عمل زیبایی یا درمانی بر روی بینی خود انجام دهید بهترین جراح بینی تهران را که از تبحر ، تجربه و تخصص بسیار زیادی برخوردار است ، انتخاب نمایید و به تمامی نکات مراقبتی که وی به شما گوش زد می کند عمل کنید تا هیچ گاه دچار عوارض جدی و حاد نشوید.

فیلم جراحی بینی توسط دکتر میرزاده بهترین دکتر بینی یزد

 

ویژگی های دکتر بینی خوب چیست ؟

برای داشتن بهترین عملکرد در انتخاب جراح بینی تهران یا هر شهری که قصد جراحی بینی در آن شهر را دارید باید از ویژگی های بهترین جراحان بینی مطلع بوده و حتماً آن ها را حین انتخاب جراح تان مد نظر قرار دهید. با توجه به میزان اهمیت این ویژگی ها ما در ذیل به تعدادی از مهم ترین آن ها اشاره نموده ایم:

 • با وجدان بودن :

یک جراح بینی خوب در یزد فقط منافع مالی خودش را در نظر نگرفته، اولویت او حفظ سلامت بیمار و حاصل شدن بهترین نتایج برای بیمار می باشد. از همین رو وضعیت سلامت بیمار و مشکلات بینی او را به دقت بررسی نموده و زمانی جراحی کردن بینی را برای فرد انجام می دهد که مطمئن باشد نتیجه جراحی برای او درخشان بوده، تغییرات مثبتی در بینی و چهره اش ایجاد کرده و به دنبال آن مشکلات جدی در فرد ایجاد نخواهد شد.

 • داشتن صبر زیاد و خوش برخورد بودن :

یک دکتر بینی خوب کاملاً بر این موضوع واقف است که متقاضیان جراحی کردن بینی استرس زیادی در رابطه با فرم بینی خود بعد از جراحی ، بیهوش شدن و رفتن زیر تیغ جراحی دارند. از همین رو با خوش رویی به سوالات آن ها پاسخ داده، با ایجاد صمیمیت بین خود و بیماران از استرس آن ها می کاهند.

 • آشنایی با اصول ریاضی و زیبایی شناسی :

برای اینکه جراح رینوپلاستی قادر به انتخاب بهترین فرم بینی برای بیمار بوده و بتواند فرمی از بینی را برای بیمار ایجاد نماید که بیشترین تناسب را با صورت او داشته باشد باید کاملاً بر اصول ریاضی و زیبایی شناسی واقف باشد.

 

جراح بینی یزد

 

 • خوش اخلاق و با حوصله بودن:

قطعا اعتماد سازی و سپردن زیبایی و سلامت خود به دست یک دکتر بینی موضوع مهم و حیاتی است که باید برای انجام عمل زیبایی دماغ حتما به آن دقت کرد. اخلاق خوب و حوصله زیاد معمولا از ویژگی های بهترین جراح بینی تهران محسوب می گردد. چرا که در جلسات مشاوره دکتر دماغ باید با صبر ، حوصله و دقت بالا به ارائه توضیحات اقدام نماید و به تمامی سوالات مراجعه کننده پاسخ صحیح و درست دهد حتی اگر سوالات وی تکراری یا به نظر بی منطق و ساده به حساب آید. عدم توجه به ارتباط موثر با افراد متقاضی ، باعث دلسرد شدن او برای ادامه پیگیری ها جهت انجام عمل جراحی خواهد شد. پس بدیهی است که جراح دماغ شما باید در این جلسات با صبر و حوصله زیاد پاسخگو کاندیدای جراحی زیبایی دماغ باشد و با خوش اخلاقی و مهربانی با فرد ارتباط برقرار نماید.

 • پیگیری منظم بعد از عمل:

از دیگر ویژگی های مهمی که باید توسط بهترین جراح بینی تهران انجام شود این است که می توان به پیگیری های بعد از عمل اشاره نمود. معمولا پزشک متخصص بعد از انجام عمل جراحی ، به صورت آنکال آمادگی پاسخ دهی به سوالات و شرایط خاص بیمار خود را دارا می باشد. معمولا پزشکانی که به دلیل حجم کاری زیاد فرصت پاسخ گویی به سوالات رایج بیماران خود را ندارند ، فردی متخصص را استخدام می کنند تا پیگیری های بعد از جراحی افراد را انجام دهد و در هر زمان پاسخگوی سوالات باشد. توجه به این نکته که عمل زیبایی دماغ یک عمل زیبایی است که بدون بازگشت خواهد بود و نتایج آن برای یک عمر بر روی صورت شما باقی می ماند ، در پزشکانی که از تجربه ، تخصص و تبحر بالایی برخوردار هستند دیده می شود.

از دیگر ویژگی های بهترین دکتر بینی یزد می توان به داشتن تجربه و مهارت زیاد ، داشتن کارنامه کاری موفق و برخورداری از قدرت تصور بالا اشاره کرد. دکتر مجتبی میرزاده ، بهترین جراح بینی تهران می باشند که در صورت تمایل می توانید به صفحه رسمی اینستاگرام ایشان مراجعه نموده و نمونه کارهای شان را مشاهده کنید.

 

چگونه می توان بهترین جراح بینی تهران را انتخاب کرد؟

بهترین راه برای انتخاب بهترین دکتر بینی یزد یا هر شهر دیگری که در آن سکونت دارید این است که:

 • ابتدا در شبکه های اجتماعی، موتورهای جستجو همچون گوگل جستجو نموده و از  دوستان و آشنایان خود به خصوص کسانی که تجربه موفقی از انجام جراحی دارند در رابطه با بهترین جراحان بینی سوال نمایید و بدین صورت لیستی از اسامی بهترین جراحان بینی شهر خود تهیه نمایید.
 • به صفحه رسمی اینستاگرام یا گالری وب سایت پزشکانی که نام شان در لیست وجود دارد مراجعه نموده و نمونه کار پزشکان را مشاهده نمایید؛ با این کار تا حدودی می توانید با سبک و سیاق کار بهترین جراح بینی تهران آشنا شوید. نام پزشکانی که نمونه کارشان را دوست ندارید را از لیست مورد نظر پاک کنید.
 • به مطب یا کلینیک پزشکانی که نام شان در لیست وجود دارد سر زده و با آن ها به صحبت بنشینید؛ با این کار می توان مواردی همچون میزان صرف زمان برای بیمار و سوالات او، مسئولیت پذیری، صبوری و اخلاق متخصص بینی را مورد بررسی قرار داد.

 

جراح بینی یزد

 

بهترین دکتر بینی مردانه در یزد

همانطور که می دانید عمل زیبایی بینی یکی از پرطرفدار ترین و محبوب ترین عمل های زیبایی در سر تا سر دنیا می باشد و به جنسیت یا سن خاصی محدود نمی شود. این عمل جراحی تنها در میان خانم ها پرطرفدار نبوده و اقایان بسیار زیادی هستند که تمایل دارند عمل جراحی زیبایی بینی را انجام دهند. آقایان نیز همانند خانم ها با اهدافی همچون زیبایی ، افزایش جذابیت و درمانی ، اقدام به عمل کردن بینی خود می کنند.

عمل زیبایی بینی ، می تواند تاثییرات روانشناختی مثبت بسیار زیادی بر روی فرد به جا بگذارد. اما زیبایی در چهره مردان با اقایان متفاوت می باشد ، به عنوان مثال سربالا بودن بینی در خانم ها می تواند باعث افزایش زیبایی و جذابیت چهره افراد شود. در حالی که این فرم بینی می تواند باعث کاهش جذابیت آقایان شود. از همین رو آقایان باید در زمان انتخاب بهترین جراح بینی تهران دقت بسیار زیادی داشته باشند و پزشکی را انتخاب کنند که در زمینه عمل بینی آقایان از سابقه و تجربه بسیار زیادی برخوردار باشد.

چنین جراح دماغی به دلیل تجربه و سابقه بسیار زیادی که دارد با تکیه بر علم زیباشناسی ، مهارت و تخصص خود می تواند بهترین و جذاب ترین فرم را برای بینی اقایان به وجود آورد. در صورتی که آقایان در این امر کوتاهی کنند و به سراغ پزشکانی بدون تخصص ، تجربه و مهارت بروند ممکن است دچار عوارض جانبی شدید و جبران ناپذیری شوند.

 

جراح بینی یزد

 

بهترین جراح بینی گوشتی در یزد

قطعا زمانی که افراد دارای بینی گوشتی تصمیم به عمل زیبایی بینی می گیرند ، سوالات بسیار زیادی از جمله هزینه عمل بینی گوشتی چقدر است یا بهترین جراح زیبایی بینی گوشتی در یزد چه کسی است به ذهنشان خطور می کند. به دلیل اینکه این نوع بینی ها به تجربه ، مهارت و دقت بسیار زیادی نیاز دارند ، انتخاب یک پزشک مناسب ، مجرب و متبحر برای انجام عمل زیبایی بینی گوشتی بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد. از میان ویژگی های مهم یک دکتر بینی گوشتی خوب در یزد می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • بهترین جراح بینی تهران کسی است که در حوزه جراحی زیبایی بینی گوشتی از تجربه ، مهارت و تخصص بالایی برخودار باشد. چنین شخصی را تنها با ارزیابی کردن نمونه کار های بینی های گوشتی اش می توان پیدا کرد.
 • وی باید به دانش زیبایی شناسی روز دنیا مسلط باشد تا با استفاده از تکنیک ها و علم زیباشناسی و همچنین ساختار این نوع بینی ها میان اجزای صورت و بینی تناسب ایجاد کرده و بهترین و مناسب ترین فرم را برای این نوع بینی ها به ارمغان آورد.
 • یک دکتر بینی خوب و مجرب کسی است که در پاسخگویی به سوالات بیمارش در رابطه با روند جراحی ، ترس ها و استرس هایش ، مراقبت های قبل و بعد از عمل بینی صبور باشد و به تمامی آن ها به طور واضح و قابل فهم پاسخ دهد.
 • همچنین سلامت بیمار را بر تمامی مسائل از جمله کسب درآمد بیشتر ترجیح دهد و در صورت کاندید نبودن فرد عمل زیبایی بینی را بر روی او انجام ندهد.
 • همانطور که گفتیم نمونه کار های موفق و با کیفیت بسیار زیادی در زمینه عمل بینی گوشتی بر روی زنان و مردان داشته باشد.
 • بهترین جراح بینی تهران هزینه ای منصفانه ، مناسب و به صرفه برای انجام عمل رینوپلاستی در نظر بگیرد.

همچنین باید افزود:

 • بهترین کار برای حصول اطمینان از رضایت بخش بودن نتیجه جراحی کردن دماغ توسط دکتر بینی خوب، مسئولیت پذیر و حرفه ای بودن او این است که با بیماران قبلی ایشان که در مطب حضور دارند در مورد نحوه برخورد جراح دماغ و رضایتمندی افراد از نتیجه جراحی توسط ایشان به صحبت بنشینید؛ از همین رو بهتر است در ساعاتی که احتمال بیشتری برای حضور بیماران قبلی در مطب وجود دارد نزد جراح رینوپلاستی مراجعه نمایید.
 • در شرایط کرونایی که احتمال حضور بیماران قبلی در مطب بسیار کم می باشد، در صفحات مجازی متخصص بینی به دنبال بیماران قبلی گشته و سعی کنید که با آن ها ارتباط بگیرید.
 • در نهایت با توجه به اطلاعات به دست آمده ، بهترین جراح بینی تهران را انتخاب کرده و تا حد بسیار زیادی نتیجه جراحی خود را تضمین نمایید.

 

جراح بینی یزد

 

نحوه استفاده از فضای مجازی در زمان انتخاب جراح بینی تهران

یکی از رایج ترین سخنانی که در کلیه مطب های زیبایی و درمانی عمل بینی صورت می پذیرد این است که خانم ها یا آقایانی که برای انجام عمل رینوپلاستی مراجعه می کنند اظهار دارند علی رغم اینکه تمامی پیج ها و سایت ها را بررسی کرده بودند و نمونه کار های جراح بینی انتخابی خود را پسندیده بودند ، اما در نهایت نتیجه دلخواه خود را به دست نیاورند. علت این امر نیز این است که در همه جای دنیا و در تمامی صنف ها چه پزشکی و چه خدماتی کالا یا خدماتی که می خواهد مورد پرزنت قرار بگیرد و ارائه شود ، باید از بهترین و بالا ترین کیفیت برخوردار باشد و به بهترین نحو ممکن عرضه شود.

به طبع در دنیای پزشکی نیز پزشکان از این امر مستثنی نمی باشند. در واقع پزشکی که می خواهد نمونه کار های خود را در پیج بگذارد ، سعی می کند بهترین و زیباترین نمونه کار های خود را استفاده کند و احتمالا در این فرایند ادیت ها و نورپردازی های ویژه ای بر روی عکس اعمال می شود تا کیس مورد نظر تصویرش به بهترین نحوه ممکن نمایش داده شود.

بیمارانی که این تصاویر را ملاحظه می کنند و تصمیم می گیرند که بینی خود را عمل کنند ، ممکن است بر اثر نگاه کردن به این تصاویر و تحت تاثیر قرار گرفتن دکتر را انتخاب کند. اما واقعیت این امر این است که دکتر مجتبی میرزاده ، بهترین جراح بینی تهران به عنوان پزشکی که سابقه طولانی در انجام عمل بینی دارد به شما توصیه می کنند تا به درستی از فضای مجازی استفاده کنید و برای بررسی قطعی به صورت حضوری به مطب پزشک خود مراجعه کنید و نمونه کار های حاضر در مطب را مشاهده و بررسی نمایید.

بهترین جراح بینی کج

همانطور که می دانید یک پزشک خوب شرط اول موفق بودن و عالی بودن یک عمل بینی است ؛ زیرا همه چیز به دست او می باشد و تمامی تغییرات با تکنیک ها و روش مورد نظر جراح به انجام می رسد. در تمامی انواع پروسه ها به خصوص در جراحی بینی داشتن یک پزشک خوب ، حرفه ای و با تجربه نعمتی بزرگ است که شما را یاری می دهد. نکته ای که قصد دارید در این بخش به آن اشاره نماییم این است که در هر پروسه داشتن یک جراح مناسب می تواند خوبی ها و تاثیرات مربوط به خود را داشته باشد. در ادامه قصد داریم تا به تاثیر جراح خوب در پروسه سپتوپلاستی یا همان جراحی بینی کج بپردازیم بنابراین در صورتی که قصد انتخاب جراح بینی برای انجام این پروسه را دارید در ادامه با ما همراه باشید.

همانطور که احتمالا اطلاع دارید جراحی بینی کج برای تصحیح کجی یا انحراف در تیغه بینی یا همان سپتوم انجام می شود. در این پروسه مشکلات تنفسی که در اثر انسداد مجرا بینی شکل گرفته اند حل می گردند. همچنین این جراحی می تواند به پیچیدگی عمل بینی باشد برای همین موضوع است که انتخاب جراح برای این پروسه نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در صورت حرفه ای نبودن جراح در پروسه سپتوپلاستی و رخ دادن یک مشکل یا اشتباه ممکن است عوارض و مشکلات جبران نا پذیری رخ دهد ؛ زیرا این جراحی می تواند پروسه ای حتی حساس تر از خود عمل بینی باشد. در نتیجه باید دقت داشته باشید که مدارک ، تخصص و مقدار تجربه یک جراح بینی را حتما قبل از اقدام به انجام عمل بسنجید و بررسی نمایید. همچنین چک کردن نمونه کارهای یک پزشک می تواند برای تصمیم گیری درباره این موضوع و انتخاب یک جراح بسیار مهم باشد.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری