جراح بینی تهران

بهترین جراح بینی کیست ؟ سالانه تعداد زیادی از افراد اقدام به انجام جراحی بینی می کنند ، چرا که بینی یکی از تاثیر گذارترین اعضا بدن بر روی زیبایی چهره می باشد از این رو طرفداران بسیاری را پیدا کرده و یکی از محبوب ترین جراحی های زیبایی صورت می باشد. اما خیلی از آن ها از میزان اهمیت انتخاب بهترین و متبحر ترین جراح بيني آگاه نیستند و اصلا نمی دانند بهترین پزشک برای انجام عمل زیبایی بینی چه است و چگونه باید به او اعتماد کنند. افرادی که قصد دارند در شهر زیبایی تهران نسبت به انجام عمل بینی اقدام کنند و حال به دنبال یک جراح بینی خوب در این شهر هستند بهتر است این مقاله از سایت دکتر مجتبی میرزاده را تا انتها بخوانند تا راحت تر در این زمینه تصمیم بگیرند.

 

جراح بینی

 

لازم به ذکر است که یکی از تاثیر گذارترین عوامل بر روی نتیجه جراحی زیبایی بینی ، جـراح بینی می باشد ؛ در صورتی که پزشک منتخب بیمار به اندازه کافی ماهر و زبده باشد نه تنها بیمار نتیجه ای مطلوب از عمل زیبایی بینی دریافت خواهد کرد ، بلکه پس از رینوپلاستی عوارضی نیز نخواهد داشت ؛ اما در غیر این صورت و در زمانی که عمل بینی به دست فردی بی تجربه انجام گیرد ؛ علاوه بر اینکه بیمار از نتیجه رینوپلاستی رضایت نداشته بلکه عوارضی هم چون غیر قرینگی ، بی حسی  ، عفونت ، درد شدید ، کج شدن دماغ ، بروز مشکلات تنفسی و غیره نیز بیماران را تهدید می کند. بنابراین افرادی که قصد انجام جراحی زیبایی دماغ را دارند باید در انتخاب پزشک بسیار دقت کرده و یکی از بهترین جراحان بینی را انتخاب کنند.

جراحی بینی - دکتر میرزاده

ویژگی های یک جراح بینی خوب در تهران

برای انتخاب یک پزشک خوب و با تجربه لازم است تا افراد با ویژگی های بهترین جراحان بینی آشنا باشند تا هنگام انتخاب جراح بتوانند این ویژگی ها را ملاک و معیار قرار دهند. در ذیل به تعدادی از مهم ترین ویژگی هایی که باید یک دکتر بینی خوب داشته باشد اشاره کرده ایم:

 • با وجدان و روراست بودن با بیمار 

یک جراح رینوپلاستی خوب با وجدان بوده و تنها به اهداف مالی خود فکر نمی کند. او جراحی بینی را تنها در شرایطی برای فرد انجام می دهد که از سلامت روحی و جسمی بیمار مطمئن باشد. اگر فرد از نظر جسمی به بیماری های مزمنی همچون لوپوس ابتلا داشته باشد ممکن است در حین جراحی دچار مشکل شود. انجام جراحی زیبایی بینی در صورت ابتلای فرد به بیماری های روحی همچون افسردگی نیز کاملاً اشتباه است زیرا در برخی موارد موجب وخامت اوضاح روحی بیمار می شود به همین علت یک دکتر بینی خوب از انجام جراحی زیبایی بینی برای افرادی که به بیماری های روحی مبتلا هستند خودداری می کند.

همچنین بهترین و باوجدان ترین جراح بینی درتهران ، عمل بینی را برای افرادی انجام می دهد که از رضایت بخش بودن نتیجه این جراحی زیبایی برای آن ها اطمینان داشته باشد. در صورتی که نتیجه رینوپلاستی  خیلی مطلوب نباشد این موضوع را با فرد در میان گذاشته و وعده یک نتیجه خوب و بی نقص را به او نمی دهد.

 

 

آشنایی با اصول زیبایی شناسی، ریاضی و داشتن قدرت تصور بالا

یک جراح بـینی خوب در تهران کاملاً با استانداردهای زیبایی آشنا بوده و بر اصول ریاضی اشراف دارد. به همین دلیل نسبت میان اجزا را به دقت بررسی کرده و با توجه به قدرت تصور بالا و اشرافی که بر اصول زیبایی شناسی دارد بهترین فرم بینی که بیشترین تناسب با چهره و اجزای آن داشته و موجب زیبایی هرچه بیشتر فرد خواهد شد را برای او انتخاب می کند.

 • صرف زمان کافی برای بیمار

بهترین دکتر بینی تهران یا دیگر شهر های ایران می داند که تنها در صورتی رضایت فرد را به خود جلب خواهد کرد که به سلایق و خواسته های بیمار نزدیک باشد؛ از همین رو پیش از جراحی جلسه مشاوره ای را برای بیمار در نظر گرفته و از او در رابطه با توقعات و انتظاراتش سوال می کند. البته باید به این موضوع نیز اشاره کرد که به دلیل ویژگی های بینی ممکن است نتوان همه خواسته های بیمار را برآورده نمود و این ارتباطی به مهارت و تجربه جراح ندارد.

 • داشتن تجربه و تخصص بالا

تجربه یک دکتر رینوپلاستی در زمان انجام عمل زیبایی بینی یک فاکتور بسیار مهم و اساسی می باشد. کسب اطلاعات مفید و جامع درباره جراح و تعداد عمل های صورت گرفته توسط او در طول عمر شغلی خود و از همه مهم تر داشتن تعداد رضایتمندی بالا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. از همین رو بهتر است در زمان انتخاب بهترین جراح بینی تهران حتما تحقیقات آنلاین و حضوری را در رابطه با سابقه حرفه ای جراح مورد نظر خود انجام دهید و نمونه کار های او را با دقت بررسی کنید. پزشکانی که هزاران عمل جراحی موفقیت آمیز انجام داده اند ، قطعا از پزشکانی که تعداد کمتری عمل بینی انجام داده اند با تجربه تر بوده و از مهارت بسیار زیادی برخوردار می باشند. البته لازم به ذکر است که نباید کیفیت را فدای کمیت کرد ؛ به همین خاطر بهتر است در زمان تحقیق و بررسی به کیفیت نمونه کار های دکتر رینوپلاستی مورد نظر خود دقت کنید.  بررسی کردن عکس های قبل و بعد زیباجویان ، در واقع نشان دهنده مهارت و تخصص پزشک مورد نظر می باشد و روش بسیار خوبی برای ارزیابی و بررسی مهارت ها و سبک کاری جراح و انتخاب او به عنوان بهترین جراح بینی یزد به شمار می رود.

نکته ای که در این میان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است این است که با تحقیق کردن در رابطه با عکس های قبل و بعد از جراحی های صورت گرفته توسط جراح مورد نظرتان می توانید نتیجه عمل را در بینی های شبیه به دماغ خود ببینید.

 • داشتن مدرک مرتبط و معتبر

زمانی که قصد دارید یک پزشک را به عنوان جراح بینی خود انتخاب کنید ، اولین سوالی که باید بر روی آن تمرکز کنید این است که آیا جراح منتخب دارای مدرک متناسب و مرتبط با عمل بینی من می باشد یا خیر؟ برای شروع باید بدانید که دکتر رینوپلاستی شما دارای بورد تخصص است یا خیر. بنابراین انتخاب یک جراح متبحر و مجرب که در زمینه عمل زیبایی بینی شما فعالیت می کند بسیار پر اهمیت می باشد.

 

انتخاب بهترین جراح بینی تهران

با توجه به تعداد زیاد جراحان بینی ، انتخاب یک دکتر خوب و متبحر در بین آن ها بسیار دشوار بوده و افراد را سردرگم می کند. بیماران جهت آشنایی با جراحان بینی می توانند به جستجو در گوگل پرداخته یا اینکه از دوستان و آشنایان خود که در این زمینه آگاهی دارند پرس و جو کنند ، پس از یافتن لیستی از بهترین جراحان بینی حال بیماران باید به سایت و اینستاگرام آن ها جهت دیدن نمونه کارها و سوابق کاری و پزشکی شان مراجعه کنند .

در این مرحله قطعا تنها تعداد کمی از جراحان بینی با توجه به سلیقه بیماران باقی می مانند که بیماران باید جهت آشنایی بیشتر با آن ها به مطب شان مراجعه کرده و در جلسه مشاوره با آن ها شرکت کنند ، علاوه بر آن بیماران در مطب پزشک مورد نظر می توانند با دیگر مراجعه کنندگان نیز صحبت کرده و میزان رضایت آن ها را از جراحی بینی جویا شوند.

جراح بینی جراح بینی

 

جراح بینی خوب چطور بر نتیجه تاثیر می گذارد؟

بدیهی است که اگر فرد پس از عمل از فرم بینی خود رضایت داشته باشد و گرفتار مشکلات تنفسی و اختلال در سیستم عملکردی بینی نشود، می توان گفت دکتر با تجربه و متبحری را انتخاب کرده است. اصل اول توجه به سلامت فرد بوده و نباید آن را فدای فرم دهی به دماغ کرد. بهترین جراح بینی تهران در حین پروسه عمل زیبایی بینی به تمامی موارد زیر توجه کرده و تلاش خود را به کار می بندد تا بهترین نتیجه حاصل شود:

 1. گام اول دکتر خوب برای جراحی زیبایی بینی، انتخاب بهترین شیوه برای انجام جراحی از میان تکنیک های باز و بسته عمل بینی است.
 2. از سویی دیگر با توجه به شرح حال و تاریخچه پزشکی فرد، در خصوص حساسیت به بیهوشی بیمار نیز آگاهی کامل دارد.
 3. در گام بعد، ایشان به خوبی قادر است که تقارن در سوراخ های بینی فرد ایجاد می نماید.
 4. اگر خونریزی از بینی فرد به صورت محدود باشد، دکتر کمترین میزان آسیب را بر بافت های داخلی وارد نموده تا فرم آن را بهبود دهد بنابراین این مولفه نیز نشان دنده موفق بودن جراح است.
 5. دکتر خوب براتی عمل بینی در یزذ در حین عمل زیبایی بینی علاوه بر فرم دهی به بینی، مشکلات فانکشنال آن نظیر انحراف بینی ، پولیپ و غیره را نیز درمان می نماید. همچنین با بخیه های ظریف در نواحی برش های ایجاد شده در ناحیه زیر بینی و کنار پره های آن، از بروز زخم و اسکار قابل مشاهده جلوگیری می کند.
 6. جراح بینی با مهارت بالا و تجربیات زیاد خود از تغییر رنگ پوست دماغ که جزو عوارض نادر این پروسه است، جلوگیری می نماید. این عارضه زمانی رخ می دهد که خونرسانی ضعیفی به بینی و لطمات جدی به بافت ها در حین عمل اتفاق افتاده باشد.

مراقبت های بعد از جراحی بینی

برخی از افراد گمان می کنند که اگر بهترین جراح بینی تهران یا هر شهری که قصد سکونت در آن دارند را انتخاب کنند حتماً به نتایج بسیار مطلوبی از انجام رینوپلاستی دست خواهند یافت. در صورتی که این باور کاملاً اشتباه است. میزان تاثیر پزشک بر نتیجه این جراحی زیبایی بر کسی پوشیده نیست اما جراح به تنهایی نمی تواند مطلوب بودن نتایج به دست آمده از این جراحی را تضمین نماید. شما در کنار انتخاب یک دکتر خوب باید تمام تلاش خود را در رعایت نکات مراقبتی بعد از این جراحی زیبایی به کار بگیرید. در برخی موارد شاهد یک جراحی بینی بسیار موفق هستیم که در نهایت و به دلیل بی توجهی بیمار به رعایت نکات و دستوالعمل های بعد از عمل به توفیق چندانی دست پیدا نمی کند.

 

جراحی بینی - دکتر میرزاده

مهم ترین نکات مراقبتی بعد از جراحی بینی عبارتنداز:

 • عمل زیبایی دماغ معمولاً نیازمند بستری نبوده و بیمار با صلاحدید دکتر بینی و در صورت نداشتن مشکل خاص همان روز از بیمارستان مرخص می گردد.
 • بهتر است حین مراجعه به بیمارستان فردی را به عنوان همراه در کنار خود داشته و از او بخواهید تا شما را به منزل برساند؛ فرد به دلیل تحت تاثیر بودن مواد بیهوشی باید تا مدتی از رانندگی کردن خودداری کند.
 • بیش از 24 ساعت ابتدایی به طور مطلق استراحت نکنید زیرا بی تحرکی و کم تحرکی احتمال بروز یبوست در شما را افزایش داده و ممکن است موجب لخته شدن خون در پاهای تان شود.
 • طبق گفته های دکتر مجتبی میرزاده بهترین جراح بینی تهران ، بعد از گذشت 24 ساعت مجاز به از سرگیری فعالیت های روزمره خود بوده ولی تا مدت زمان تعیین شده توسط دکتر رینوپلاستی به هیچ عنوان نباید فعالیت های طاقت فرسا و سنگین انجام دهید.
 • به هیچ عنوان سرتان را به سمت پایین خم نکنید؛ این کار موجب پرخونی صورت و در نتیجه تشدید تورم موجود در آن می شود.
 • از خوابیدن بر روی شکم و به پهلو خودداری کرده و به منظور پیشگیری از غلت زدن های ناخواسته حین خواب در اطراف تان چند بالشت قرار دهید.
 • به منظور تنفس راحت و همچنین ایجاد تسریع در روند کاهش تورم در زیر سر خود 2 بالشت قرار داده، به پشت و به حالت طاقباز بخوابید.
 • بهترین جراح بینی تهران توصیه می کنند ، طی روزهای ابتدایی فقط غذاهای آبکی و نرم میل نموده و تا حد امکان از خوردن غذاهای پرادویه و پرنمک خودداری کنید.
 • داروهای تان را به موقع و به طور کامل مصرف کنید.
 • حتماً طی مدت زمانی که جراح دماغ برای تان تعیین کرده است بر روی بینی خود چسب بچسبانید.

 

جراح بینی

 

اهمیت انتخاب جراح بینی خوب در تهران برای عمل بینی طبیعی

همانطور که میدانید یکی از محبوبترین انواع عمل های زیبایی در میان زنان و مردان ، جراحی بینی بوده و با هدف بهبود ظاهر بینی و رفع ایرادات آن انجام می گردد. از دغدغه های افرادی که تصمیم به جراحی بینی کرده اند ، نوع مدل بینی است که پس از عمل بدست می آید. اغلب افرادی که خواهان تغییر در صورتشان به واسطه عمل هستند، با دیدن نمونه کارهای جراحان ، سعی می کنند از میان بینی طبیعی، فانتزی و نیمه فانتزی فرمی را برگزینند که بیشترین تناسب را با اجزای صورتشان داشته باشد و به دنبال انجام رینوپلاستی، ظاهرشان بهبود پیدا کند. در نتیجه، پس از قطعی شدن مدل مورد نظر خود می توانید با پرس و جو از اطرافیان در پی یافتن بهترین جراح در شهر خود باشید.

بینی ما درست در محوریت صورتمان قرار گرفته و در صورتی که بزرگ باشد یا ایرادات بسیار واضحی داشته باشد، سایر اجزای صورت را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. از سویی دیگر کوچک شدن بیش از حد آن به دلیل عمل زیبایی بینی یا سربالا شدن نوک آن برای برخی افراد با ویژگی های منحصربفرد آناتومی صورتشان خوشایند نیست. هر چند مدل های عمل بینی بسته به جنسیت فرد انتخاب نمی شوند اما به طور مثال بینی های فانتزی یا نیمه فانتزی بیشتر مناسب بانوان است که اعضای صورتشان نظیر گونه ها، چشم ها و لب ظرافت بیشتری در قیاس با آقایان دارد. از سویی دیگر جراح خوب بینی طبیعی در تهران ، علاوه بر رفع ایرادات بینی، در هنگام فرم دهی به گونه ای پروسه را هدایت می کند که با حفظ مشخصات بینی طبیعی، عیوب آن به طور کامل برطرف شوند. جراح بینی باتجربه و آشنا به زیباشناسی، تلفیقی از علم و هنر را برای فرم طبیعی بینی به کار گرفته و سبب زیباتر شدن بینی می شود.

 

جراحی بینی - دکتر میرزاده

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران

حتما تا کنون در میان الفاظی که جوانان به کار می برند کلمه نچرال را شنیده اید و می دانید که به چه معنی است. این عبارت در اغلب موارد برای داشتن چهره یا اندامی طبیعی و بدون استفاده از تیغ جراحی و انجام هر نوع عمل زیبایی به کار می رود و نشان دهنده این است که فرد هیچ نوع عمل جراحی بر روی چهره خود انجام نداده است. امروزه داشتن این نوع چهره مهم بوده و از نظر علم زیبا شناسی نیز تایید شده است به همین دلیل افراد بسیار زیادی تمایل دارند تا طی انجام یک عمل جراحی ساده به بینی با فرم طبیعی و بدون نقص دست پیدا کنند.
خلق چنین فرمی ممکن است در نظر کاری ساده و بدون هیچ نوع پیچیدگی خاصی باشد اما در اصل همه چیز به میزان تغییرات مورد نیاز عمل زیبایی بینی زیاد تر باشد ، خلق یک بینی طبیعی و متناسب با چهره سخت تر می شود. از همین رو نیاز به کمک گرفتن از یک جراح بینی طبیعی کار متبحر و مجرب در شهر تهران یا دیگر شهر های ایران به خوبی احساس می شود. یافتن یک دکتر بینی خوب ، مجرب و متبحر در این زمینه تنها به کمک بررسی نمونه کار های او و دقت کردن به نتایج حاصل شده امکان پذیر می باشد.
یک جراح رینوپلاستی مجرب و طبیعی کار باید از هنر و خلاقیت بالایی برخوردار باشد تا بتواند با مشاهده چهره بیمار خود در زمان جلسات مشاوره تغییراتی که موجب بروز نتایج طبیعی و خارق العاده می شود را تعین کند. همچنین او باید این مهارت را داشته باشد تا در زمان جراحی اصلاحات را به نحوی بر روی بینی به وجود آورد که خطری بیمار را تهدید نکند و در آخر بینی فرمی زیبا ، ، بدون نقص ، طبیعی و جذاب داشته باشد.

 

 

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

انتخاب فرم و شکل بینی مستقیما با نوع سلیقه فرد ارتباط دارد. با این حال اگر بینی شما استخوانی بوده و قوزی با درجات خفیف یا شدید در تیغه آن مشهود است لازم است قبل از عمل زیبایی بینی کمی بیشتر فکر کرده و در صورت سکونت در تهران، در انتخاب دکتر خوب عمل بینی در یزد دقت زیادی داشته باشید. توجه به ساختارهای دیگر اجزای چهره از اولین مولفه هایی است که باید آن را مهم تلقی نمود. بنابراین اگر چشم هایی کشیده و گونه های برجسته دارید، به واسطه عمل استخوانی این اعضا بیشتر نمود پیدا کرده و زیباتر دیده می شوند. برای کسب نتیجه بهتر الزامیست زوایای مختلف بینی شما توسط پزشک معاینه شده و برنامه ریزی صحیحی بدین منظور صورت پذیرد. عمل بینی استخوانی به دلیل پوست نازک دماغ، دکتر را با چالش های مانند پیوند غضروف یا ورم بیش از اندازه روبرو نمی کند اما نمی توان از به سادگی از مساله مهم تبحر و ریز بینی جراح بینی گذر کرد. عمل زیبایی بینی تلفیقی از دانش پزشکی و هنر زیبایی شناسی است و اگر جراح منتخب از یکی از این دو اصل برخوردار نباشد مسلما نتیجه نهایی تحت شعاع قرار گرفته و رضایت فرد را جلب نمی کند. برای انتخاب دکتر خوب برای عمل بینی استخوانی در یزد تمامی جوانب نظیر تجربه، تخصص، زبردست بودن و داشتن میزان بالای رضایتمندی از مراجعین قبلی را بسنجید. این اقدام کمک می کند تا استرس و نگرانی که احساساتی طبیعی پیش از جراحی بینی هستند کمتر یا تحت کنترل شوند. دستورالعمل یکسانی برای انتخاب دکتر خوب برای عمل بینی وجود دارد این است که مانند سایر عمل ها مانند طبیعی و فانتزی و غیره، بهتر است به مطب دکتر منتخب خود رفته و نمونه کارهای ایشان را از نزدیک ملاقات نموده و از آن ها درصد رضایتشان را بپرسید. از سویی دیگر با پیگیری محترمانه می توانید به عواملی نظیر میزان تعهد، وجدان کاری ایشان، وقت گذاشتن برای بیماران و چگونگی رفتار با زیباجوئیان برسید.

 

جراح بینی - دکتر میرزاده

بهترین جراح بینی فانتزی در تهران

عمل بینی فانتزی یا عروسکی از جمله عمل های رایجی است که می تواند فرم بینی ظریف و زیباتر نماید. این مدل از جانب بانوان یا دختران جوان بیشتر از سایرین مورد توجه قرار گرفته است. در این مدل دماغ تا حد ممکن کوچک شده و انحنای بسیار ظریف و زیبایی به آن داده می شود. نوک بینی نیز به سمت بالا برده می شود بنابراین می توان در نمای روبرو سوراخ های آن را به وضوح دید. این فرم زیبا کلاملا چهره فرد را دگرگون می کند و زیبایی زیادی به وی می بخشد. اما همین جزئیات و ظرافت ها نشان دهنده است که هر جراح و پزشکی نمی تواند عمل را هدایت کند تا نتیجه موفقیت آمیز و باب میل بیمار و دکتر گردد. برای انتخاب دکتر خوب عمل بینی فانتزی حتما تمامی دستورالعمل های لازم برای انتخاب جراح را پیش بگیرید اما به این نکته نیز توجه داشته باشید که جراح منتخب شما باید از تجربه کافی در رینوپلاستی فانتزی برخوردار باشد بدین معنا که تعداد زیادی از مراجعین وی برای انجام این عمل، تجربه مشاهده فرم زیبای بینی پس از عمل داشته اند و رضایتشان جلب شده است. از سویی دیگر، به علت کوچک کردن دماغ، احتمال بروز مشکلات تنفسی پس از اتمام پروسه بسیار زیاد است. دکتر منتخب شما باید کاملا به آناتومی بینی اشراف داشته باشد تا بتواند بدون آسیب و لطمه به مجاری تنفسی، اقداماتی مانند تراشیدن استخوان یا کوچک کردن دماغ را به انجام برساند. اگر خواستار موفقیت آمیز شدن این پروسه بدون ایجاد عارضه جانبی هستید بدین منظور اولویت خود را ابتدا انتخاب دکتر بدانید و نه میزان هزینه و دستمزدی که قرار است پرداخت نمایید. با این کار نیم بیشتر از مسیر قابل قبول شدن نتیجه را پیش رفته اید و با خیالی راحت خود را به تیغ جراح می سپارید.

جراحی بینی - دکتر میرزاده

بهترین جراح بینی گوشتی تهران کیست؟

اگر مدام از نگاه کردن به خود درون آینه به دلیل گوشتالود و بزرگ بودن دماغتان طفره می روید، می توانید با سپردن بینی تان به دست یک دکتر خوب، اندازه آن را کوچکتر کرده و فرم آن را زیباتر کنید. اما مساله این است که بینی های گوشتی، دشوارهای های زیادی را پیش روی پزشک می گذارند چرا که ویژگی آن به گونه ای است که به راحتی نمی توان آن را به شکلی خوش فرم تبدیل کرد. یکی از مشکلات دماغ گوشتی، پوست ضخیم آن است که قابلیت انعطاف پذیری بالایی ندارد. بنابراین هر چه قدر هم استخوان بینی تراش بخورد، باز هم کمی بزرگ به نظر می رسد. غضروف های ضعیف نیز از دیگر مشخصات این بینی است. برای فرم دهی مطلوب لازم است غضروف ها نیز کمی تغییر شکل داشته باشند اما در صورت عدم وجود غضروف، لازم است از منابع غضروفی دیگری استفاده کرد. جراح بینی با تجربه بالای خود قادر است از ذخایر غضروفی دو بخش برای بهبود فرم شکل بینی استفاده نماید:

 1. غضروف گوش
 2. غضروف دنده

روند این پروسه بدین صورت است که با برشی ظریف در پوست، گرافت برداشته شده و در بینی فرد پیوند زده می شود. در بعضی افراد نیز ملاحظات جسمانی بیمار اجازه نمی دهد که از این دو بخش غضروف مورد نیاز عمل بینی گوشتی تامین شود. از این رو، الزامیست از گرافت های مصنوعی استفاده کرد که ریسک پس زدن و واکنش مقابله ای بدن با پیوند را افزایش می دهد. تاثیر گذاری دکتر خوب برای جراحی بینی گوشتی در تهران، آن چنان زیاد است که مانعی برای بازگشت پذیری فرم بینی پس از عمل شود. ایشان با گفتگو قبل و بعد از عمل و ارائه شرح کامل مراقبت های بعد از عمل، سعی می کنند تا بروز عوارضی مانند ورم بینی که از عوارض بسیار رایج پس از راینوپلاستی هستند را کاهش داهند تا فرد زودتر فرم اصلی دماغ عمل شده خود را مشاهده نماید.

 

 

هزینه جراحی بینی توسط  بهترین دکتر بینی تهران

هزینه عمل زیبایی بینی ، با توجه به پارامترهای گوناگونی متفاوت بوده و تنها پس از معاینه توسط دکتر دماغ قیمت نهایی آن مشخص می گردد ؛ بنابراین در صورتی که تمایل به آگاهی از هزینه عمل بینی دارید باید جهت معاینه به جراح بینی مراجعه کنید.

ارتباط میان بیمار و جراح بینی باید چگونه باشد

پروسه عمل بینی از همه نظر حساسیت بالایی دارد به همین دلیل از تمامی جوانب باید توجه بسیاری به آن شود. همچنین همانطور که می دانید بیش از اینکه علم پزشکی در این پروسه زیبایی دخیل باشد هنر یک جراح است که نتیجه این پروسه را تعیین می نماید. از همین رو اگر کمی درباره این موضوع تامل کنید متوجه می شوید که این موضوع باعث می شود تا ارتباط بین بیمار و جراح بسیار مهم به نظر بیاید. بیمار باید بتواند نظر و حس خود را به شکل درست و کامل به پزشک انتقال دهد. از سوی دیگر جراح بینی باید بتواند این امر را انجام دهد.

در صورتی که ارتباط بین جراح و بیمار قوی باشد می تواند تاثیر بسیار چشمگیری را در نتیجه داشته باشد. دلیل این اتفاق ایجاد همفکری قوی بین پزشک و بیمار می باشد که باعث درک بهتر نظرات و خواسته ها در هر دو شخص می گردد این امر باعث می شود تا بیمار احساس راحتی بیشتری را داشته باشد و جراح نیز بتواند با دقت بیشتری بررروی خواسته به خصوص بیمار تمرکز کند. در این صورت می توان به راحتی نتیجه ای عالی و بسیار نزدیک به خواسته بیمار را حاصل ساخت. نتیجه این امر نیز رضایت زیاد بیمار از ظاهر خود و ایجاد حس خوب و اعتماد به نفس در آن فرد می باشد. از سوی دیگر نیز یک جراحی خوب و موفق که در رزومه پزشک قرار می گیرد و یک بیمار خوشحال و راضی از عمل بینی مواردی هستند که برای جراح بینی رخ می دهند.

همچنین در صورتی که این تعامل رخ دهد نه تنها برروی خود جراحی بلکه برروی کل پروسه تاثیر می گذارد. در نتیجه این موضوع شما دوره نقاهت خوبی را نیز سپری خواهید کرد و به طور کلی می توان گفت این ارتباط با پزشک یکی از کلیدهای دستیابی به یک جراحی با نتیجه عالی و بدون هیچ عوارض و دردسری می باشد. به همین دلیل است که رابطه بین بیمار و جراح اهمیت بسیاری دارد.

پاسخ

Call Now Buttonتماس جهت مشاوره